Apartmány Nina

Destinácia: Chorvátsko, Severná Dalmácia, Sveti Filip i Jakov
Kód zájazdu: 837121
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Apartmány Nina

volejbal tenis internet, WiFi vodné športy na pláži piesočnatá pláž chladnička,minibar klimatizácia
Vzdialenosť od centra: 900 m
Vzdialenosť od pláže: 200 m

POLOHA:

Apartmánový dom NINA sa nachádza  cca 200 m od prekrásnych pláží, ktoré sú piesočnaté, s jemným štrkom, a kamenné  s vybudovanými betónovými plošinami so schodíkmi do vody s antikorovými zábradliami, s pozvoľným vstupom do mora, čo určite ocenia predovšetkým rodiny s malými deťmi . Nádherné sú aj budované štrkové  pláže hrádzového typu vystupujúce do mora. Vzdialenosť do centra mesta Sv. Filip a Jakov je cca 900m, po pláži cca 700m. Od NINI do centra mesta Biograd na Moru  je cca 2,5 km, poplatok za taxi je cca 2€/os. pri obsadenosti 4. osobami.  


UBYTOVANIE:  

priestranné 1/2 lôžkové štúdiá s možnosťou jednej, alebo dvoch prísteliek / tretia prístelka na vyžiadanie /. Všetky izby majú balkón s priamym, alebo bočným pohľadom smerom k moru. Vybavené sú kuchyňou s chladničkou. Každé štúdio má WC a sprchu. Klimatizácia je za príplatok v obmedzenom počte. Bezplatné Wi-Fi pripojenie.  


STRAVA:

Polpenzia - raňajky formou bufetových stolov, večere bufet - polievka, zeleninové šaláty a dezert / ovocie, koláč / hlavné jedlo je výber z 5 menu . Strava je  v reštaurácii apartmánového domu NINA , alebo na krytej terase .  


ŠPORT A ZÁBAVA:

Vodné športy, tenisové kurty, plážový volejbal, atrakcie pre najmenších. V mestečku Biograd na Moru, ktoré je vzdialené cca 4km od mesta Sv. Filip i Jakov sa nachádza prvý zábavný park v Chorvátsku – Fan Park Mirnovec.

 


DOPRAVA :

autobusom, individuálna

Generované systémom ProfiTour